Gigabyte Karta graficzna AORUS GeForce RTX 5060 ELITE 8GB 128BIT GDDR7 HDMI/DP
Symbol: GV-N5060AORUS E-8GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1787.47
Cena: 1787.47
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GV-N5060AORUS E-8GD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1787.47
Cena: 1787.47
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5060 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2497 Hz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2722 Hz |
| Taktowanie pamięci | 28 Hz |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 DirectX 12 API |
| Wymiary |
40 x 128 x 329 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |