Gigabyte Dysk SSD NVMe 1.4 Gen4 1TB M.2 2280 4000/3900MB/s
Symbol: G440E1TB
Dostępność: 5 szt.
Cena: 689.05
Cena: 689.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: G440E1TB
Dostępność: 5 szt.
Cena: 689.05
Cena: 689.05
| Informacje o produkcie | |
| Model |
4000E |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Prędkość odczytu | 4000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3900 MB/s |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000 h |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.3 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Oznaczenia | |