Gigabyte Dysk SSD AORUS NVMe Gen4 2TB M.2 2280 9JS18N200-00-G10
Symbol: AG4732TB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1197.39
Cena: 1197.39
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AG4732TB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1197.39
Cena: 1197.39
| Informacje o produkcie | |
| Model |
AORUS Gen4 7300 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Prędkość odczytu | 7300 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6850 MB/s |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 11.25 mm |
| Szerokość | 23.5 mm |
| Głębokość | 80.5 mm |
| Oznaczenia | |