Gigabyte Dysk SSD 256GB 2.5 cala SATA3 520/500MB/s 7mm
Symbol: GP-GSTFS31256GTND
Dostępność: 0 szt.
Cena: 264.03
Cena: 264.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GP-GSTFS31256GTND
Dostępność: 0 szt.
Cena: 264.03
Cena: 264.03
Dysk SSD Gigabyte o pojemności 256GB z maksymalną prędkością odczytu i zapisu 520/500 MB/s oraz odczytem i zapisem losowym wynoszącym 80k/85k IOPS.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GIGABYTE SSD |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość odczytu | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 80 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 85 K |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Oznaczenia | |