Gembird Zasilacz ATX 850W aktywne PFC 12 cm fan 80+Bronze industrial
Symbol: CCC-PSUBRONZE-850W-10
Dostępność: 30 szt.
Cena: 337.50
Cena: 337.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCC-PSUBRONZE-850W-10
Dostępność: 30 szt.
Cena: 337.50
Cena: 337.50
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 850 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Format | ATX |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne (OTP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Przed przepięciami i udarami (SIP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) |
| Wymiary |
86 x 150 x 150 mm |
| Waga | 15 kg |
| Oznaczenia | |