Gembird Słuchawki z mikrofonem MHS-002 Czarne
Symbol: MHS-002
Dostępność: 0 szt.
Cena: 37.08
Cena: 37.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MHS-002
Dostępność: 0 szt.
Cena: 37.08
Cena: 37.08
POZOSTAŃ W KONTAKCIE
- Idealny zestaw słuchawkowy dla muzyki, gier online i Skype
- Nadaje się do większości laptopów i komputerów stacjonarnych PC
- Komputerowe słuchawki stereo z mikrofonem
- Regulowane ramię mikrofonu
- Miękkie wygodne nauszniki i regulowany pałąk
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Gaming Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Pozostałe parametry |
Wymagania systemowe: |
| Oznaczenia | |