Gembird Słuchawki z mikrofonem MHS-001 czarne
Symbol: MHS-001
Dostępność: 4 szt.
Cena: 39.25
Cena: 39.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MHS-001
Dostępność: 4 szt.
Cena: 39.25
Cena: 39.25
Słuchawki stereo z mikrofonem
- Zestaw słuchawkowy z obrotowym wysięgnikem mikrofonu
- Praktyczne sterowanie głośności zamocowane na kablu, z opcją wyciszeania mikrofonu
- Duże wygodne elementy nauszne
- Wygodny, regulowany pałąk
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.2 kg |
| Oznaczenia | |