Gembird Obudowa Midi Tower Fornax 4300 ATX czarna
Symbol: CCC-FC-4300
Dostępność: 0 szt.
Cena: 297.27
Cena: 297.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCC-FC-4300
Dostępność: 0 szt.
Cena: 297.27
Cena: 297.27
Obudowa Midi Tower Fornax 4300 ATX czarna
Obudowa Fornax 4300 to obudowa zaprojektowana z myślą o graczach. Obudowa jest dostępna w kolorze białym i czarnym z podświetleniem ARGB.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) 3 x 120 mm ARGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.1 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 1 x USB 2.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 320 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 155 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 150 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
456 x 200 x 390 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Oznaczenia | |