Gembird Mysz przewodowa RAGNAR RX500 laserowa RGB 7200 DPI
Symbol: MUSG-RAGNAR-RX500
Dostępność: 0 szt.
Cena: 83.58
Cena: 83.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUSG-RAGNAR-RX500
Dostępność: 0 szt.
Cena: 83.58
Cena: 83.58
Gamingowa mysz USB z podświetleniem RGB "RAGNAR RX500", 10 przycisków 7200DPI
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RAGNAR RX500 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 10 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 7200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
125 x 64 x 41 mm |
| Waga | 145 g |
| Pozostałe parametry |
Wymagania systemowe:
|
| Oznaczenia | |