Gembird Mysz przewodowa RAGNAR RX300 laserowa RGB 12000 DPI
Symbol: MUSG-RAGNAR-RX300
Dostępność: 0 szt.
Cena: 69.64
Cena: 69.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUSG-RAGNAR-RX300
Dostępność: 0 szt.
Cena: 69.64
Cena: 69.64
Gamingowa mysz USB z podświetleniem RGB "RAGNAR RX300", 8 przycisków 12000DPI
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RAGNAR RX300 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 12000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
128 x 81 x 41 mm |
| Waga | 140 g |
| Pozostałe parametry |
Wymagania sprzętowe:
|
| Oznaczenia | |