Gembird Mysz optyczna ergonomiczna przewodowa mysz optyczna z 6 przyciskami, kolor szary
Symbol: MUS-ERGO-03
Dostępność: 0 szt.
Cena: 52.92
Cena: 52.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-ERGO-03
Dostępność: 0 szt.
Cena: 52.92
Cena: 52.92
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-ERGO-03 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.35 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
105 x 68 x 85 mm |
| Waga | 160 g |
| Oznaczenia | |