Gembird Mysz USB z podświetleniem 6 przycisków
Symbol: MUS-UL-02
Dostępność: 0 szt.
Cena: 63.23
Cena: 63.23
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-UL-02
Dostępność: 0 szt.
Cena: 63.23
Cena: 63.23
Mysz USB z podświetleniem, 6 przycisków
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-UL-02 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
123 x 66 x 38 mm |
| Waga | 120 g |
| Pozostałe parametry |
Obsługiwane systemy operacyjne:
|
| Oznaczenia | |