Gembird Filament PLA ekstra elastyczny, 1,75 mm, 1 kg, czarny
Symbol: 3DP-PLA-FL2-01-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 130.00
Cena: 130.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3DP-PLA-FL2-01-BK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 130.00
Cena: 130.00
Filament PLA ekstra elastyczny, 1,75 mm, 1 kg, czarny
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Długość | 350 m |
| Kolor | Czarny |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Waga | 1 kg |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry |
Wymiary szpuli: 198 mm (średnica) x 67 mm (wysokość) x 55 mm (otwór centralny) |
| Oznaczenia | |