Gembird Filament PLA Silk Rainbow, 1,75 mm, 1kg, czerwono-purpurowy
Symbol: 3DP-PLA-SK-01-RP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 84.61
Cena: 84.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3DP-PLA-SK-01-RP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 84.61
Cena: 84.61
Filament PLA Silk Rainbow, 1,75 mm, 1kg, czerwono-purpurowy
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj filamentu | PLA |
| Średnica filamentu | 1,75 mm |
| Długość | 340 m |
| Kolor | Purpurowy Czerwony |
| Pakowanie | Szpula |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Waga | 1 kg |
| Szablon w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry |
Wymiary szpuli: 200 mm (średnica) x 63 mm (wysokość) x 60,5 mm (otwór centralny) |
| Oznaczenia | |