Gembird Akumulator litowo-jonowy typ 18650 (10C), 3.7V, 2500mAh z płaskimi biegunami
Symbol: EG-BA-18650-10C/2500
Dostępność: 0 szt.
Cena: 28.11
Cena: 28.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EG-BA-18650-10C/2500
Dostępność: 0 szt.
Cena: 28.11
Cena: 28.11
Akumulator litowo-jonowy typ 18650 (10C), 2500mAh
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Akumulator |
| Rozmiar | 18650 |
| Ogniwo | Li-ion |
| Pojemność akumulatora | 2500 mAh |
| Napięcie | 3.7 V |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Pasuje do |
Uniwersalny |
| Wymiary |
18,4 x 65,2 mm |
| Waga | 46 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |