GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO NANO M.2 2230 512GB 5100/4600
Symbol: IRP-SSDPR-P44N-512-30
Dostępność: 0 szt.
Cena: 312.97
Cena: 312.97
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IRP-SSDPR-P44N-512-30
Dostępność: 0 szt.
Cena: 312.97
Cena: 312.97
Dysk SSD IRDM PRO NANO M.2 2230 512GB 5100/4600
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IRDM PRO NANO |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2230 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 300 TB |
| Prędkość odczytu | 5100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4600 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 780 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 920 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 2.2 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Oznaczenia | |