GOODRAM Dysk SSD IRDM PRO 4TB M.2 PCIe 4x4 NVMe 2280 7000/6850
Symbol: IRP-SSDPR-P44A-4K0-80
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1417.14
Cena: 1417.14
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IRP-SSDPR-P44A-4K0-80
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1417.14
Cena: 1417.14
IRDM PRO M.2 SSD
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IRDM PRO M.2 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 700 TB |
| Prędkość odczytu | 7000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 350 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 700 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 0.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |