Fractal Design Obudowa North XL Momentum Edition
Symbol: FD-C-NOR1X-07
Dostępność: 9 szt.
Cena: 925.08
Cena: 925.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-C-NOR1X-07
Dostępność: 9 szt.
Cena: 925.08
Cena: 925.08
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | ATX E-ATX Mini ITX Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm lub 2 x 180 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) 1 x 280 mm (góra) 1 x 420 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 360 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki 1 x mikrofon 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C 2 x USB 3.0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 413 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 176 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 290 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
509 x 240 x 503 mm |
| Waga | 9.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |