Fractal Design Obudowa FDE Epoch Black TG Light Tint
Symbol: FD-C-EPO1A-02
Dostępność: 0 szt.
Cena: 303.44
Cena: 303.44
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-C-EPO1A-02
Dostępność: 0 szt.
Cena: 303.44
Cena: 303.44
Seria Epoch łączy czysty i współczesny design z nowoczesną inżynierią przepływu powietrza. Posiada przedni panel z siatki i zawiera trzy wydajne wentylatory Momentum 12, które pomagają utrzymać płynną pracę najwyższej klasy podzespołów do gier. Oferuje również miejsce na kartę graficzną o długości do 372 mm i jest kompatybilna z grzejnikami o długości do 360 mm, co zapewnia dalszą optymalizację wydajności cieplnej.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) 2 x 120/140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 280 mm (przód) 1 x 240 mm (góra) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 2 x USB 3.0 1 x USB Typ C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 372 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 255 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
447 x 215 x 469 mm |
| Waga | 7.81 kg |
| Oznaczenia | |