Esperanza Słuchawki z mikrofonem gaming assgard
Symbol: EGH410
Dostępność: 0 szt.
Cena: 47.43
Cena: 47.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGH410
Dostępność: 0 szt.
Cena: 47.43
Cena: 47.43
Klasyczne, podświetlane słuchawki stereofoniczne dla graczy z wysokiej jakości mikrofonem i płynną regulacją głośności. Elastyczny pałąk nagłowny posiada obustronną regulację długości dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Duże poduszki uszne wyścielone tłumiącym zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie długich godzin grania, słuchania muzyki, oglądania filmów czy rozmów prowadzonych przez komunikatory internetowe
DANE TECHNICZNE:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 58 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |