Esperanza Słuchawki douszne BT TWS Tucana
Symbol: EH226K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 36.73
Cena: 36.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH226K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 36.73
Cena: 36.73
Słuchawki bezprzewodowe TWS to rodzaj słuchawek, które łączą się bez kabla nie tylko z urządzeniem odtwarzającym, ale również między sobą. Umożliwiają bezprzewodowe słuchanie muzyki, odbieranie połączeń telefonicznych. Słuchawki są małe, wygodne i niezawodne. Sterowanie funkcjami słuchawek odbywa się za pomocą dotykowych przycisków funkcyjnych. Etui na słuchawki ma wbudowany akumulator o pojemności 300mAh, który umożliwa doładowanie słuchawek będąc w podróży, na treningu lub na spacerze.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |