Esperanza Słuchawki bluetooth Banjo Czarne
Symbol: EH222K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 30.81
Cena: 30.81
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH222K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 30.81
Cena: 30.81
Wysokiej jakości słuchawki stereofoniczne pracujące w technologii Bluetooth v.5.0. Wbudowany mikrofon pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych i rozmawianie przez komunikatory internetowe. Bateria o dużej pojemności umożliwia wykonywanie długich połączeń telefonicznych lub słuchanie ulubionej muzyki. Łatwo regulowany, elastyczny pałąk. Duże, miękkie poduszki nauszne pokryte są skóropodobnym materiałem tłumiącym hałas. Doskonale sprawdzą się podczas długich podróży, w pracy oraz w codziennym użytkowaniu.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Call center Gaming Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) HSP |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 140 g |
| Oznaczenia | |