Esperanza SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY RAVEN CZERWONE
Symbol: EGH310R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 32.92
Cena: 32.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGH310R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 32.92
Cena: 32.92
Słuchawki stereofoniczne dla graczy z wysokiej jakości mikrofonem i płynną regulacją głośności.
Pałąk nagłowny na całej powierzchni został wyłożony miękką pianką. Posiada obustronną regulację długości dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Duże poduszki uszne wyścielone tłumiącym zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym.
Słuchawki są kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie długich godzin grania, słuchania muzyki, oglądania filmów czy rozmów prowadzonych przez komunikatory internetowe.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Wzór Czerwony Czarny |
| Waga | 220 g |
| Pozostałe parametry |
Przewód w materiałowym oplocie |
| Oznaczenia | |