Esperanza Głośnik bluetooth RITMO Niebieski EP115B
Symbol: EP115B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22.69
Cena: 22.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EP115B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 22.69
Cena: 22.69
Głośnik bluetooth RITMO EP115B
Mały, lekki, przenośny głośnik Bluetooth. Przeznaczony do odtwarzania muzyki ze wszystkich urządzeń posiadających funkcję Bluetooth oraz plików MP3 nagranych na karcie TF (microSD). Idealny do słuchania muzyki w samochodzie, podróży oraz w domu.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Filmy Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | miniUSB |
| Profile | HSP (Headset Profile) A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile) HFP (Hands-Free Profile) |
| Bluetooth | 2.1 +EDR |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel (miniUSB/USB, 3.5mm mini jack) |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
- Średnica 57mm |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Pozostałe parametry |
Zasięg do 10m |
| Oznaczenia | |