Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C5890DWF 4ink A4/fax/WLAN/25pps/PS3+PCL6
Symbol: C11CK23401
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3684.26
Cena: 3684.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CK23401
Dostępność: 10 szt.
Cena: 3684.26
Cena: 3684.26
| Informacje o produkcie | |
| Model |
WF-C5890DWF |
| Obszar zastosowań | Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Faks Skaner Kopiarka Drukarka |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Format | A4 |
| Druk w kolorze | Tak |
| Parametry skanowania |
|
| Parametry kopiowania |
|
| Parametry faksowania |
|
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 str/min |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 str/min |
| Druk Photo | Tak |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Obciążenie miesięczne | 5000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PDF ESC/P-R PCL 5c PCL 6 (XL) PostScript 3 |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu Papier Papier blankietowy Papier fotograficzny Papier kolorowy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 256 g/m² |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS Windows Server 2016 Windows 10 Windows 8.1 Windows Server 2012 Windows Server 2008 Windows 7 Windows Server 2003 Windows 8 Windows Vista Windows XP Linux |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 2 x USB 2.0 RJ-45 (LAN) |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 357 mm |
| Szerokość | 425 mm |
| Głębokość | 535 mm |
| Waga | 18.7 kg |
| Oznaczenia | |