Epson Projektor mini laser EF-71 biały z podstawą FHD/700L/5m:1
Symbol: V11HB79040
Dostępność: 1 szt.
Cena: 4956.83
Cena: 4956.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB79040
Dostępność: 1 szt.
Cena: 4956.83
Cena: 4956.83
EF-71
Elastyczność i funkcjonalność, niezakłócona rozrywka na dużym ekranie - zawsze i wszędzie
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EF-71 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 700 Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 4 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x USB (Type B) Serwisowe 1 x USB 2.0 |
| Poziom hałasu | 23 dB |
| Pobór mocy | 135 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
249 x 190 x 190 mm |
| Waga | 4 kg |
| Oznaczenia | |