Epson Projektor EH-LS970B laser 4K/4000L/5m:1/WiFi6E/AI czarny
Symbol: V11HB83140
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17391.81
Cena: 17391.81
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB83140
Dostępność: 0 szt.
Cena: 17391.81
Cena: 17391.81
Projektor EH-LS970B laser 4K/4000L/5m:1/WiFi6E/AI czarny
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EH-LS970B |
| Projekcja | Ultrakrótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Jasność | 4000 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 0,16:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,40:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 80 mm |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 mm |
| Minimalna odległość ekranu | 0.3 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 0.5 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pionowa min. | 384 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 480 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) Serwisowe 1 x 3,5 mm minijack 2 x USB 2.0 1 x SPDIF out 3 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Pobór mocy | 268 W |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
156 x 341 x 695 mm |
| Waga | 12.4 kg |
| Oznaczenia | |