Epson Projektor EF-62N x4K PRO-UHD/700L/5m:1/1.6kg niebieski
Symbol: V11HB73440
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4450.01
Cena: 4450.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB73440
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4450.01
Cena: 4450.01
EF-62N
Kompaktowość i funkcjonalność, niezakłócona rozrywka na dużym ekranie - zawsze i wszędzie
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EF-62N |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Jasność | 700 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,20:1 |
| Zoom | Manualny Automatyczny (cyfrowy) |
| Minimalna przekątna obrazu | 30 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.8 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 4 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 20000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB (Type B) Serwisowe 1 x USB 2.0 1 x HDMI |
| Poziom hałasu | 24 dB |
| Pobór mocy | 83 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary |
199 x 190 x 75 mm |
| Waga | 1.6 kg |
| Oznaczenia | |