Epson Projektor EB-W55 3LCD/WXGA/4000L/16k:1/WiFi
Symbol: V11HB58040
Dostępność: 3 szt.
Cena: 3065.54
Cena: 3065.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB58040
Dostępność: 3 szt.
Cena: 3065.54
Cena: 3065.54
Projektor lampowy WXGA EB-W55
Przystępny cenowo projektor o dużej przekątnej i wysokiej widoczności do domu i małego biura.
Ten przystępny cenowo projektor lampowy WXGA zapewnia immersyjną rozrywkę w domu oraz umożliwia prowadzenie dynamicznych prezentacji firmowych. Ten kompaktowy i lekki projektor wyposażony jest w zaawansowane funkcje oraz umożliwia wyświetlanie imponującego obrazu o przekątnej 320 cali. Dzięki technologii 3LCD firmy Epson oraz natężeniu światła barwnego (CLO) wynoszącemu 4 000 lumenów wyświetlane obrazy są jak żywe, z wyrazistymi detalami cieni - nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EB-W55 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Standard |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Jasność | 4000 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,30:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,56:1 |
| Zoom | 1,0x Manualny 1,2x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 33 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 320 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1.68 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 2.02 m |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Częstotliwość pionowa min. | 100 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x USB (Type B) Serwisowe 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Pobór mocy | 284 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
302 x 237 x 92 mm |
| Waga | 2.6 kg |
| Oznaczenia | |