Epson Projektor EB-L890U LSR/WUXGA/8000L/5m:1/WLAN
Symbol: V11HB27040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 20470.54
Cena: 20470.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB27040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 20470.54
Cena: 20470.54
Projektor EB-L890U 8 000 lumenów, rozdzielczość WUXGA, ekologiczna kompaktowa konstrukcja, zaprojektowana z myślą o przyszłości z uwzględnieniem zeroemisyjności.
Wysoce funkcjonalny projektor 3LCD o jasności 8 000 lumenów i rozdzielczości WUXGA
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
EB-L890U |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Jasność | 8000 Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Obiektyw |
Optyczny |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,35:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,20:1 |
| Zoom | Manualny |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 50 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 500 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1.4 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 23.8 m |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) 3 x HDMI 2 x USB 2.0 2 x RJ-45 LAN |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Pobór mocy | 450 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
440 x 340 x 138 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Oznaczenia | |