Epson Projektor EB-FH18 3LCD/FHD/4100L/WiFi/16k:1/16:9
Symbol: V11HB59240
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4017.97
Cena: 4017.97
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB59240
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4017.97
Cena: 4017.97
EB-FH18 Przystępny cenowo projektor o dużej przekątnej i wysokiej widoczności do domu i małego biura.
Ten przystępny cenowo projektor lampowy Full HD zapewnia immersyjną rozrywkę w domu oraz umożliwia prowadzenie dynamicznych prezentacji firmowych. Ten kompaktowy i lekki projektor o łatwej konfiguracji wyposażony jest w zaawansowane funkcje oraz umożliwia wyświetlanie imponującego obrazu o przekątnej 304 cali. Dzięki technologii 3LCD firmy Epson oraz jasności 4 100 lumenów wyświetlane obrazy są jak żywe, z wyrazistymi detalami cieni - nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EB-FH18 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Standard |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4100 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,30:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,09:1 |
| Zoom | Manualny 1,0x 1,62x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 31 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 304 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.9 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 14.3 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Trwałość źródła światła | 5500 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Miracast WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x USB (Type B) Serwisowe 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Pobór mocy | 284 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
309 x 293 x 105 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Oznaczenia | |