Epson Projektor EB-FH08 3LCD/FHD/3600L/16k:1/16:9
Symbol: V11HB54040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3214.06
Cena: 3214.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB54040
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3214.06
Cena: 3214.06
EB-FH08 Przystępny cenowo projektor o dużej przekątnej i wysokiej widoczności do domu i małego biura.
Ten przystępny cenowo projektor lampowy Full HD zapewnia immersyjną rozrywkę w domu oraz umożliwia prowadzenie dynamicznych prezentacji firmowych. Ten kompaktowy i lekki projektor wyposażony jest w zaawansowane funkcje oraz umożliwia wyświetlanie imponującego obrazu o przekątnej 337 cali. Dzięki technologii 3LCD firmy Epson oraz natężeniu światła barwnego (CLO) wynoszącemu 3 600 lumenów wyświetlane obrazy są jak żywe, z wyrazistymi detalami cieni - nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EB-FH08 |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Standard |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3600 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,21:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,45:1 |
| Zoom | 1,0x Manualny 1,2x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 34 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 337 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1.6 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 1.92 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Częstotliwość pionowa min. | 192 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 12000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) Serwisowe 1 x USB 2.0 2 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Pobór mocy | 284 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
302 x 252 x 92 mm |
| Waga | 2.7 kg |
| Oznaczenia | |