Epson Projektor EB-994F 3LCD/FHD/4100L/16k:1/WiFi
Symbol: V11HB60040
Dostępność: 8 szt.
Cena: 5573.16
Cena: 5573.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: V11HB60040
Dostępność: 8 szt.
Cena: 5573.16
Cena: 5573.16
Jasny projektor bezprzewodowy z wieloma możliwościami połączenia
| Informacje o produkcie | |
| Model |
EB-994F |
| Technologia wyświetlania | 3LCD |
| Źródło światła | Standard |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 4100 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 16 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,30:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,09:1 |
| Zoom | Manualny 1,62x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 31 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 304 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 0.88 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 14.29 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Trwałość źródła światła | 6500 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 17000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Miracast WiFi |
| Gniazda we/wy | 3 x 15-pin D-Sub 2 x HDMI 1 x Composite 1 x RJ-45 LAN 3 x 3,5 mm minijack 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) 1 x USB 2.0 |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Pobór mocy | 284 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu, Lampa: 60 miesiące/miesięcy lub 1.000 h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
309 x 293 x 105 mm |
| Waga | 3.1 kg |
| Oznaczenia | |