Epson Drukarka FX-2190II 9 igieł/738cps/136col/USB
Symbol: C11CF38401
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4716.55
Cena: 4716.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11CF38401
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4716.55
Cena: 4716.55
Drukarka FX-2190II
9-igłowa drukarka zapewnia szybki druk, wyjątkową niezawodność oraz niezwykle niski całkowity koszt eksploatacji. 136-kolumnowa drukarka igłowa FX-2190II stworzona została do szybkiego i niezawodnego drukowania dużych nakładów przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji. Bardziej nowoczesny design oraz zmniejszone wymiary sprawiają, że jest to prosta ścieżka aktualizacji.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
FX-2190II |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Rodzaj druku | Igłowy |
| Rozdzielczość druku | 240 x 144 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 738 Znaków na sek. |
| Język drukarki | ESC/P |
| Rodzaj nośnika | Karton Koperty Papier |
| Ethernet | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
Przewód zasilający, Sterowniki i programy pomocnicze (CD), Taśma barwiąca, User guide |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 177 mm |
| Szerokość | 612 mm |
| Głębokość | 375 mm |
| Waga | 8.37 kg |