Edbak Wózek do monitora TRE100 LFD
Symbol: TRE100
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1861.48
Cena: 1861.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TRE100
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1861.48
Cena: 1861.48
TRE100 Wózek do ekranu 42-75 cali VESA 100x100 - 600x400 70 kg 400-1745 mm
To doskonała propozycja dla użytkowników poszukujących praktycznego rozwiązania, które spełni najwyższe oczekiwania. Zaprojektowany, aby zapewnić komfort podczas wideokonferencji, wystąpienia, czy publicznej prezentacji. TRE100 jest idealny do wszystkich profesjonalnych zastosowań w salach konferencyjnych, pomieszczeniach biurowych, placówkach oświatowych. Jego ergonomiczny kształt i stabilna aluminiowa konstrukcja czynią go mobilnym i pozwalają na praktyczne zastosowanie w dowolnej aranżacji. Wózek wideokonferencyjny TRE100 został wyposażony w system zabezpieczający monitor przed upadkiem oraz intuicyjną regulację wysokości ekranu. Akcesoria AV, takie jak laptop czy kamera, można umieścić na półkach, które montowane są bezpośrednio do wysięgników. Zaś system zintegrowanego zarządzania kablami zapewnia uporządkowaną instalację i sprawia, że gotowe rozwiązanie wygląda bardzo estetycznie.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 70 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 400 mm |
| Wysięg (maks.) | 1745 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
720 x 771 x 1824 mm |
| Waga | 30 kg |
| Oznaczenia | |