Edbak PWB3 Uchwyt ścienny uchylny do monitorów 42-75 cali PION VESA 100x100 - 600x400 80 kg
Symbol: PWB3
Dostępność: 5 szt.
Cena: 504.98
Cena: 504.98
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PWB3
Dostępność: 5 szt.
Cena: 504.98
Cena: 504.98
PWB3
Uniwersalny stały uchwyt ścienny do montażu w pionie ekranu 40- 75
Został zaprojektowany z myślą o praktycznym mocowaniu ekranu w pionie. PWB3 to solidny, stały uchwyt ścienny, który dzięki minimalistycznej konstrukcji zachowuje niezwykłą funkcjonalność. Łatwość montażu czyni go bardzo prostym w zastosowaniu na wszelkiego rodzaju powierzchniach ściennych. Zabezpieczenie ekranu przed upadkiem, solidne wykończenie, a jednocześnie nowoczesny design, pozwalają na zastosowanie PWB3 w salach konferencyjnych, poczekalniach czy miejscach użyteczności publicznej.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 42 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 75 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 200 x 100 200 x 200 300 x 300 400 x 200 400 x 400 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 44.6 mm |
| Wysięg (maks.) | 44.6 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
458 x 45 x 780 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |