Eaton Zasilacz awaryjny UPS medyczny SmartPro Medical-Grade 230V 1kVA 750W, Expandable Runtime
Symbol: SMX1200XLHG
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5700.87
Cena: 5700.87
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SMX1200XLHG
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5700.87
Cena: 5700.87
UPS - system podtrzymywania życia dla branży healthcare
Odpowiednio zaprojektowane rozwiązanie do ochrony zasilania pomaga szpitalom, laboratoriom, pracowniom diagnostycznym i innym placówkom medycznym zapewnić wyjątkową opiekę nad pacjentami, chronić higieniczne środowisko oraz bezpiecznie przeprowadzać badania i procedury. Zasilacze UPS są również niezbędne do utrzymania ciągłego zasilania w placówkach o krytycznym znaczeniu, takich jak oddziały chirurgii czy intensywnej terapii, gdzie konsekwencje awarii zasilania mogą oznaczać ludzką śmierć.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 750 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Czas transferu (maks.) | 4 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 11 min |
| Czas ładowania | 4.5 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
323 x 191 x 231 mm |
| Waga | 20.64 kg |
| Oznaczenia | |