Eaton Zasilacz awaryjny UPS 9SX 6000i RT3U G2
Symbol: 9SX6KIRT3UG2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 19610.66
Cena: 19610.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9SX6KIRT3UG2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 19610.66
Cena: 19610.66
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 6000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 2.6 min |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
|
| Oprogramowanie |
Eaton Brightlayer Software suite |
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 3 x IEC-C19 Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
130 x 440 x 684 mm |
| Waga | 43.1 kg |
| Oznaczenia | |