Eaton Zasilacz awaryjny UPS 9E 6000i 9E6Ki
Symbol: 9E6Ki
Dostępność: 1 szt.
Cena: 11166.32
Cena: 11166.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9E6Ki
Dostępność: 1 szt.
Cena: 11166.32
Cena: 11166.32
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 4800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 15 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
Automatyczny test baterii |
| Oprogramowanie |
|
| Porty zasilania we. | Zaciski wejściowe |
| Porty zasilania wy. | Zaciski wyjściowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
708,5 x 262,4 x 612,9 mm |
| Waga | 68 kg |
| Oznaczenia | |