Eaton Zasilacz awaryjny UPS 5SC 1500i Rack2U 5SC1500IR + kabel 5MC13-C14
Symbol: 5SC1500IR+AKLAGKZ00000021
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4516.12
Cena: 4516.12
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5SC1500IR+AKLAGKZ00000021
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4516.12
Cena: 4516.12
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1050 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Oprogramowanie |
Kompatybilność:
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel 5MC13-C14 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
86,2 x 440 x 405 mm |
| Waga | 17.78 kg |
| Oznaczenia | |