Eaton Zasilacz awaryjny UPS 5PX G2 UPS 1-3 kVA 5PX1500RTG2
Symbol: 5PX1500RTG2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7837.56
Cena: 7837.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5PX1500RTG2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7837.56
Cena: 7837.56
Stworzone z myślą o rozproszonym IT
Pozostań połączony i bezpieczny
Szybkie rozwiązywanie problemów
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1440 VA |
| Moc czynna | 1.44 kW |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (120V) |
| Napięcie | 48 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Funkcje specjalne |
Pasek LED |
| Oprogramowanie |
Intelligent Power Manager |
| Porty zasilania we. | Typ B 5-15 NEMA |
| Porty zasilania wy. | 8 x Typ B 5-15 NEMA |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
86.4 x 436.9 x 447 mm |
| Waga | 23 kg |
| Oznaczenia | |