Eaton Zasilacz awaryjny Ellipse PRO 1600 DIN ELP1600DIN
Symbol: ELP1600DIN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2422.01
Cena: 2422.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ELP1600DIN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2422.01
Cena: 2422.01
Zasilacz awaryjny Eaton ELP1600DIN
Energooszczędna ochrona zasilania dla stanowisk roboczych
Łatwa integracja i instalacja
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Moc czynna | 1000 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Oprogramowanie |
Eaton UPS Companion |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
275 x 82 x 390 mm |
| Waga | 11.3 kg |
| Pozostałe parametry |
Gniazda wyjściowe:
|
| Oznaczenia | |