Eaton Zasilacz awaryjny 9E1000IR UPS Online 1000 VA / 900W 2U
Symbol: 9E1000IR
Dostępność: 8 szt.
Cena: 2957.43
Cena: 2957.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9E1000IR
Dostępność: 8 szt.
Cena: 2957.43
Cena: 2957.43
Zasilacz awaryjny 9E1000IR UPS Online 1000 VA / 900W 2U
Podstawowy rackowy zasilacz UPS online
Niezawodność
Elastyczność
Zarządzanie
| Informacje o produkcie | |
| Ważne |
Zasilacz posiada menu w języku polskim. |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 3 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
438 x 438 x 86.5 mm |
| Waga | 17.6 kg |
| Oznaczenia | |