Eaton Zasilacz awaryjny 9E UPS 3000 VA 2400 W 9E3000I
Symbol: 9E3000I
Dostępność: 7 szt.
Cena: 5555.59
Cena: 5555.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9E3000I
Dostępność: 7 szt.
Cena: 5555.59
Cena: 5555.59
Zasilacz awaryjny 9E UPS 3000 VA 2400 W 9E3000I
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2400 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4 min |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
19 x 33 x 39.9 cm |
| Waga | 24.2 kg |
| Oznaczenia | |