Eaton Zasilacz 9PX 1500i VA/W RT2U Marine
Symbol: 9PX1500IRTM
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14582.95
Cena: 14582.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9PX1500IRTM
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14582.95
Cena: 14582.95
Zasilacz awaryjny Eaton 9PX Marine 1500W RT2U
Podwójna konwersja on-line z systemem korekcji współczynnika mocy (PFC)
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 240 V |
| Typ obudowy | Tower (UPS) Rack (Switche/UPS) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe |
Temperatura pracy: 0-40 st.C |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
86,5 x 440 x 450 mm |
| Waga | 18.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |