Eaton Zasilacz 5E 1600 USB FR G2 5E1600UF
Symbol: 5E1600UF
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1076.87
Cena: 1076.87
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5E1600UF
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1076.87
Cena: 1076.87
Zasilacz UPS 5E Gen2 zapewnia przystępne cenowo zabezpieczenie zasilania dla zastosowań o krytycznym znaczeniu w środowiskach mieszkalnych i profesjonalnych.
Ochrona zasilania
Prosta instalacja
UPS 5E Gen2 oferuje lokalne gniazda (FR, DIN/IT, BS i IEC), aby ułatwić podłączenie i zabezpieczenie najczęściej stosowanych urządzeń.
Konstrukcja bez wentylatora w wersjach do 1200 VA zapewnia bezgłośną pracę w warunkach domowych.
Kompaktowa obudowa pozwala na wygodną instalację w domu lub biurze.
Łatwe zarządzanie zasilaczem UPS z poziomu komputera (w modelach USB):
Spokój ducha
Wiodący oraz godny zaufania producent, z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi standardami jakości: certyfikat CE nadany przez zewnętrzną agencję (TUV) zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.
Wiedz, że możesz polegać na bateriach przez całą dobę:
Doskonała ochrona:
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/E |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
330 x 180 x 133 mm |
| Waga | 9.3 kg |
| Oznaczenia | |