Eaton UPS 9PX 1500i RT2U z kartą sieciową 9PX1500IRTN
Symbol: 9PX1500IRTN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 12089.18
Cena: 12089.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9PX1500IRTN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 12089.18
Cena: 12089.18
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 1500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
86.5 x 440 x 450 mm |
| Waga | 17.4 kg |
| Video |
|
| Oznaczenia | |