Eaton Listwa zasilająca Protection Box 6 Tel@ USB DIN
Symbol: PB6TUD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 273.51
Cena: 273.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PB6TUD
Dostępność: 0 szt.
Cena: 273.51
Cena: 273.51
Eaton Protection Box
Zaawansowana ochrona dla:
Zapewnia spokój
Eaton Protection Box to najlepsze w swojej klasie wielogniazdowe urządzenie do ochrony przeciwprzepięciowej dla wrażliwych urządzeń o krytycznym znaczeniu w środowisku mieszkalnym lub biurowym.
Wysokiej klasy ogranicznik przepięć
Ładowarka USB
Protection Box 6 USB oferuje dwa porty USB (2.4 A max) do ładowania dowolnych urządzeń mobilnych (telefon komórkowy, tablet itp.).
Dodatkowe funkcje
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Liczba gniazd typu F (Schuko) | 6 |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Wtyczka | Schuko |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzakłóceniowe |
| Włącznik | Tak |
| Montaż | Ściana Podłoże |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x RJ-11 2 x USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Biały |
| Wymiary |
47,5 x 110 x 245 mm |
| Waga | 0.646 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |