EVER Zasilacz awaryjny UPS SINLINE 1200VA/780W L-inter. HID
Symbol: W/SL00TO-001K20/07
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1664.01
Cena: 1664.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: W/SL00TO-001K20/07
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1664.01
Cena: 1664.01
Generacja zasilaczy serii SINLINE USB HID umożliwia pełną ochronę zasilania zaawansowanych serwerów jedno i wieloprocesorowych, komputerów PC, terminali komputerowych oraz małych i średnich sieci.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1200 VA |
| Moc czynna | 780 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 3 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 4.5 min |
| Czas ładowania | 7 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwzwarciowe (SCP) |
| Oprogramowanie |
PowerSoft Professional |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
19 x 16.5 x 48 cm |
| Waga | 14.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Ever - __EVE% |