Digitus Zasilacz awaryjny UPS Online Tower 19" LCD 3000VA/3000W 6x12V/9Ah 8xC13 1xC19 1xC14 USB RS232 RJ45 GŁ.460mm
Symbol: DN-170132
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2193.87
Cena: 2193.87
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DN-170132
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2193.87
Cena: 2193.87
Systemy UPS DIGITUS OnLine niezawodnie chronią krytyczne aplikacje biznesowe przed awariami zasilania, wahaniami napięcia i zakłóceniami z sieci - a tym samym zapewniają płynną pracę. Technologia podwójnej konwersji OnLine stale stabilizuje zasilanie i całkowicie oddziela je od zakłóceń z sieci. Podłączone urządzenia przez cały czas otrzymują wysokiej jakości, niezawodne zasilanie - niezależnie od jakości sieci energetycznej. W przypadku awarii zasilania UPS reaguje natychmiast i bez zakłóceń. Dzięki temu systemy są chronione i gotowe do pracy, a jednocześnie mają wystarczająco dużo czasu na kontrolowane wyłączenie. Minimalizuje to ryzyko, zapobiega utracie danych i chroni cenny sprzęt. Dzięki kompaktowej konstrukcji typu tower zasilacz UPS można elastycznie zintegrować z szeroką gamą środowisk - zarówno w biurze, serwerowni, jak i w profesjonalnej infrastrukturze. Wysoka wydajność i oszczędność miejsca sprawiają, że jest to idealny wybór dla nowoczesnych środowisk pracy. Zintegrowany wyświetlacz i różne interfejsy umożliwiają łatwą integrację z istniejącymi systemami, a także wygodne monitorowanie i sterowanie. W połączeniu z solidną konstrukcją i niezawodną technologią oferuje długoterminowe rozwiązanie zapewniające maksymalną niezawodność działania.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 3000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu Przeciw przegrzaniu Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Nadmierne rozładowanie Przeciwzwarciowe (SCP) |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) 2 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
191 × 460 × 337 mm |
| Waga | 27 kg |
| Pozostałe parametry |
Wejście:
Wyjście:
|
| Oznaczenia | |